Co dla Ciebie mamy

Wyzwania dla ambitnych. Zaprogramuj swoją karierę.pieczątka

Wyzwania i rozwój

Jesteśmy ambitni i stale się rozwijamy, dlatego proponujemy: wymagające projekty, szkolenia, nagrody dla zmotywowanych, możliwości awansu, publikacje na blogu technologicznym, wykłady na branżowych konferencjach.

Sport i zdrowie

Dobrą formę osiągniesz dzięki: wydarzeniom sportowym, karcie Multisport, opiece medycznej, zdrowym obiadom,
% na ubezpieczenie.

Życie w równowadze

Praca to nie wszystko, dlatego oferujemy: warsztaty wakacyjne dla Twoich dzieci, dofinansowanie żłobka
i wyprawki szkolnej, elastyczne godziny pracy, wspólne rozwijanie pasji, playroomy.

Dobry klimat

Fajnie się nam pracuje. Dlaczego?
Bo mamy wspaniałych ludzi, słuchamy się nawzajem, lubimy się razem bawić, mamy dobrych szefów,
organizujemy konkursy.

Jak rekrutujemy

Krok 1

Krok 1

Porozmawiamy o Twojej motywacji
i sprawdzimy umiejętności merytoryczne

Krok 2

Krok 2

Spotkamy się i sprawdzimy czy pasujemy
do siebie

Krok 3

Krok 3

Jeżeli jesteś naprawdę dobry, a my będziemy
w stanie zaspokoić Twoje ambicje, zaproponujemy Ci współpracę

Kogo szukamy

Key Account Manager

Warszawa

Szczegóły

Programista. NET

Sopot

Szczegóły

Projektant/Programista Java BFZ

Sopot

Szczegóły

Administrator Aplikacji

Sopot

Szczegóły

Administrator Service Desk

Sopot

Szczegóły

Projektant/Programista Java Biuro iHestia

Sopot

Szczegóły

Architekt Java

Sopot

Szczegóły

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Program poleceń

Zarekomenduj swojego znajomego do pracy w Atenie i zgarnij nagrodę!

Masz znajomego, który jest Specjalistą IT?

Wyślij jego CV na adres polecam@atena.pl, a jeśli go zatrudnimy wypłacimy Tobie nagrodę w wysokości:

5 000  jeśli Twój znajomy to Programista, a

2 500  jeśli Twój znajomy to specjalista IT nie posiadający doświadczenia jako programista

Regulamin programu rekomendacji do pracy w Atenie – „Mam, Znam, Polecam”, dostępny jest TUTAJ

SPRAWDŻ AKTUALNE OFERTY PRACY

Praktyki

Wynagrodzenie

Doceniamy Twoją pracę. Za wykonane zadania otrzymasz wynagrodzenie
w wysokości 1000 zł netto miesięcznie.

Realne zadania

Nauczymy Cię standardów. Weźmiesz udział w dużych biznesowych projektach.

Wsparcie mentora

Nie będziesz sam. Otrzymasz wsparcie eksperta, który wprowadzi Cię
w zadania oraz będzie służył doświadczeniem i radą.

Elastyczność czasowa

Jesteśmy elastyczni. W trakcie roku akademickiego dopasujemy
się do Twojego planu zajęć.

Perspektywa na stałe

Możesz z nami zostać na dłużej. Jeśli odkryjesz  swoje talenty i zakończysz praktyki zaproponujemy Ci umowę o pracę.

Kontakt

Atena - Kariera

Atena Usługi Informatyczne
i Finansowe S.A.
ul. Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot