Administrator Aplikacji

Dołącz do nas!

Realizowane zadania:

  • Utrzymanie, automatyzacja i optymalizacja istniejących środowisk aplikacyjnych

  • Wdrażanie nowych środowisk aplikacyjnych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów w ramach II linii wsparcia

  • Podejmowanie reakcji serwisowych zgodnie z przyjętymi procedurami

  • Prowadzenie dokumentacji systemów w powierzonym zakresie

  • Współpraca z biurami wytwórczymi w trakcie wdrożeń

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, informatyczne),

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux

  • Bardzo dobra znajomość serwerów (JBOSS, WILDFLY)

  • Doświadczenie z zakresu administracji, diagnostyki i rozwiązywania problemów w warstwie Middleware

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość WebSphere,

Zapewniamy:

  • indywidualna opieka medyczna

  • elastyczne godziny pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • sekcje sportowe

  • możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach

  • możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych

  • możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny

  • warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji

  • imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne

  • pokoje relaksu

  • stołówka na miejscu

  • zniżka na ubezpieczenia