Administrator Sekcji Eksploatacji i Monitoringu

Biuro BIT

Dołącz do nas!

Na czym będą polegały Twoje zadania?

  • Diagnozowanie i rozwiązywaniu incydentów

  • Realizacja zgłoszeń IT, dbanie o ich terminowość

  • Monitorowanie systemów IT

  • Wykonywanie zadań zdefiniowanych w ramach procedur IT

  • Aktualizowanie systemów operacyjnych

  • Administracja serwerami i aplikacjami

  • Wgrywanie skryptów bazodanowych

  • Samodzielna diagnozie błędów/problemów/incydentów w ramach realizowanych zgłoszeń

  • Tworzenie schematów działania ułatwiających realizację zgłoszeń/problemów/incydentów

  • Tworzenie instrukcji administracyjnych IT

  • Udział w realizowaniu zadań związanych z monitorowaniem systemów informatycznych

  • Bieże utrzymaniu środowisk

  • Istnieje także możliwość realizowania zgłoszeń od Klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych

Jakie mamy wymagania?

  • Znajomość systemów klienckich Windows 7

  • Wiedza z zakresu podstawowej obsługi systemów serwerowych Microsoft, Active Directory, Exchange

  • Umiejętność współpracy z Klientem

Mile widziana znajomość:

  • zagadnień sieciowych

  • systemu Windows Server, MAC OS

  • AD, MS Exchange

  • LINUX

  • Wiedza z zakresu podstawowej obsługi systemów serwerowych SCCM, VPN, DHCP

Idealnie pasujesz do naszego zespołu jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować w zespole

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie

  • Sprawnie organizujesz sobie pracę

  • Jesteś sumienny, cierpliwy i dokładny

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość udziału w konferencjach, szkolniach, certyfikacjach

  • Możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych

  • Możliwość publikacji na blogu technologicznych Ateny

  • Ambitne wyzwania

  • Świetna atmosfera i ludzie nastawieni na współpracę

  • Pokoje relaksu (Xbox, Piłkarzyki, Darty)

  • Sekcje sportowe

  • Imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne

  • Warsztaty dla Twoich dzieci podczas wakacji oraz ferii zimowych

  • Dobry dojazd. Jesteśmy w Sopocie

  • Stołówka na miejscu

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Indywidualna opieka medyczna

  • Zniżka na ubezpieczenia