Administrator Sieci

Twoje zadania będą polegały na:

  • Administrowaniu i utrzymaniu istniejących sieci;
  • Zdalnym i lokalnym rozwiązywaniu problemów transmisyjnych w sieci;
  • Zapewnieniu bezpieczeństwa sieci;
  • Monitoringu infrastruktury sieciowej;
  • Rozwiązywaniu problemów;
  • Tworzeniu dokumentacji technicznej;
  • Prowadzeniu konsultacji dotyczących rozwiązań sieciowych;
  • Wdrażaniu rozwiązań.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości protokołów sieciowych dla modelów OSI, TCP/IP;
  • Znajomości zagadnień i problemów w warstwach: W1-connecting, W2 – switching, W3 – routing;
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych;
  • Doświadczenia w pracy z urządzeniami sieciowymi Cisco (ISR, Catalyst, Nexus, ASA), Check Point, Palo Alto;
  • Znajomości aplikacji monitorujących dostępność urządzeń sieciowych (Nagios, Zabbix);
  • Znajomości systemów Linux, Windows z punktu widzenia zagadnień sieciowych;

Mile widziana:

  • znajomość rozwiązań firmy F5 Networks (LTM, ASM, APM), Juniper (EX, SRX);
  • znajomość zagadnień związanych z transmisją bezprzewodową (Cisco WLC, Aironet).

Jakich doświadczeń wymagamy?

  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1 +).

Idealnie pasujesz do naszego zespołu jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować w zespole;
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe;
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie;
  • Sprawnie organizujesz sobie pracę;
  • A innowacyjność i kreatywność to Twoje drugie imię.

Co oferujemy?

CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ.  Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA. Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty
dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA. Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy
oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki
na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.