Kierownik Zespołu Kierowników Projektów

Dołącz do nas!

Realizowane zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację kluczowych, wysokobudżetowych projektów poprzez: zarządzanie zespołem projektowym w taki sposób, by utrzymać dynamikę działania zespołu, wysoką motywację oraz zadowolenie z dostarczonego rozwiązania. dostarczenie rozwiązania informatycznego dla klienta odpowiadającego zdefiniowanym wspólnie wymaganiom. zarządzanie projektami, aby zrealizować ważne wskaźniki biznesowe min. Marżę

Nasze oczekiwania:

  • minimum 4 - letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu projektami IT oraz zarządzaniu zespołem projektowym,
  • znajomość modelu biznesowego klientów Ateny,
  • doświadczenie w procesie ofertowania,
  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu projektami-przydzielanie, egzekwowanie, odbiór zadań oraz monitorowanie i kontrola ich realizacji,
  • umiejętność zarządzania zakresem projektu - stroną kosztową, zmianami zakresu, ryzykami,
  • zarządzanie współpracą z Klientem, zapewnienie jakości projektów i satysfakcji klienta,
  • zbudowanie zmotywowanego zespołu projektowego,
  • integrowanie zespołu projektowego wokół wspólnego celu,
  • dbanie o atmosferę współpracy wewnątrz biura i miedzy biurami Ateny,
  • zarządzane zespołem w trudnych sytuacjach,
  • proaktywna postawa nastawiona na szukanie rozwiązań,
  • otwartość, solidność, wzajemny szacunek,
  • mile widziana znajomość min. jednej z metodologii prowadzenia projektów –PMP CAMP, APMG Prince2 Foundation, IPMA Level D lub APMG Agile Project Management Foundation.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych projektach zagranicznych
  • dostęp do najnowszych wersji technologii
  • zgrany zespół nastawiony na współpracę
  • indywidualną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • sekcje sportowe
  • możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, cerfikacjach
  • możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych
  • możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny
  • warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji
  • imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne
  • pokoje relaksu
  • stołówkę na miejscu
  • zniżkę na ubezpieczenia