Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami

Dołącz do nas!

Atena - Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu. Specjalizuje się w produktach dla rynku ubezpieczeniowego. Od lat ma pozycję wiodącego dostawcy systemów dla tej branży. Opracowuje własne rozwiązania "pod klucz" z zakresów back-office, front office, middleware oraz business intelligence.

Na czym będą polegały Twoje zadania?

  • Na efektywnej realizacji projektów informatycznych przez zespół doświadczonych Kierowników Projektu
  • Na odpowiednim dopasowaniu Kierowników Projektu do projektów prowadzonych na rzecz naszych klientów
  • Na dbaniu o odpowiednie rozłożenie pracy w zespole, zapewniające wysoką efektywność realizowanych projektów
  • Na monitorowaniu pracy Kierowników Projektu, motywowaniu ich do osiągania jak najlepszych efektów we współpracy z klientem,
  • Na dbaniu o potrzeby rozwojowe zespołu oraz zapewnieniu ich zastępowalności
  • Na stałej weryfikacji osiąganych wskaźników jakości zarządzanych przez Kierowników projektów, optymalizacji kosztów oraz innych wskaźników
  • Na współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi i partnerami zewnętrznymi

Czego wymagamy?

  • Postawy proaktywnej, nastawionej na działanie
  • Umiejętności przywódczych
  • Samodzielności w działaniu
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Wyższego wykształcenia, certyfikatu PMP, Prince Practitioner, Agile Practitioner
  • Doświadczenia w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Doświadczenia w zarządzaniu programami

Co oferujemy?

  • Indywidualna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Sekcje sportowe
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach
  • Możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych
  • Warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji
  • Imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne
  • Pokoje relaksu
  • Stołówka na miejscu
  • Zniżka na ubezpieczenia

Sprawdź jaką mamy atmosferę: https://www.facebook.com/atenauslugiinformatyczne/?ref=aymt_homepage_panel

Nie szukasz pracy ale znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany? Zarekomenduj go do pracy w Atenie i zgarnij 5 000 zł nagrodySprawdź nasz program poleceń.