Programista Aplikacji Mobilnych

Dołącz do nas!

Zadania:

  • Udział w różnych projektach dla różnych sektorów rynku

  • Projektowanie i implementację nowoczesnych aplikacji mobilnych

  • Dbałość o wysoką jakość kodu i zachowanie konwencji

  • Tworzenie testów jednostkowych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych potwierdzona zrealizowanymi projektami

  • Znajomość jednego ze środowisk programistycznych Cordova, Xamarin, Ionic

  • Znajomość wzorców projektowych (np. MVVM), zasad programowania obiektowego

  • Dobra znajomość Swift, Objective-C lub Java, Android SDK

  • Doświadczenie w używaniu narzędzi typu REST API, JSON

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomości nierelacyjnych baz danych np.: mongodb

  • Znajomości technologii Docker

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • indywidualna opieka medyczna

  • elastyczne godziny pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • sekcje sportowe

  • możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach

  • możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych

  • możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny

  • warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji

  • imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne

  • pokoje relaksu

  • stołówka na miejscu

  • zniżka na ubezpieczenia