Programistę hurtowni danych ETL

Dołącz do nas !

Jakie zadania będą do wykonania?

  • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych w zakresie:

                -  tworzenia, rozwijania i optymalizacji procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL),

                -  tworzenia i utrzymywania modelu danych oraz warstwy metadanych,

                -  analizy danych źródłowych i wykonywania mapowań ,

                -  tworzenia dokumentacji,

  • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień,

Jakich kompetencji i umiejętności szukamy?

  • Znajomość zagadnień architektonicznych DWH,
  • Umiejętność analizy danych źródłowych,
  • Znajomość bazy danych Oracle i/lub IBM DB2,
  • Praktyczna znajomość PL/SQL (lub SQL PL),
  • Praktyczna znajomość optymalizacji zapytań SQL i przetwarzania dużych ilości danych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w dowolnej technologii ETL,
  • Znajomość innych baz danych: MS SQL, PostgreSQL,
  • Znajomość narzędzi IBM DataStage, IBM Cognos.

Co oferujemy?

CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ. Jest ważny również dla nas. Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy  8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA. Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA. Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.