UX Designer

Na czym będą polegały Twoje zadania?

  • Opracowywanie architektury oraz makiet dla aplikacji desktopowych oraz mobilnych,
  • Tworzenie prototypów aplikacji (inVision, Adobe XD),
  • Analizowanie i optymalizowanie istniejących rozwiązań i procesów w ramach kompetencji UX,
  • Analiza potrzeb użytkownika,
  • Wspieranie prac badawczych i warsztatów,
  • Współpraca / konsultacje z grafikami oraz developerami w trakcie tworzenia procesów i rozwiązań (w zakresie UI/UX),

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI,
  • Praktyczna znajomość technik projektowania, z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i zachowań użytkowników oraz wymagań biznesowych,
  • Obsługa jednego z narzędzi do prototypowania oraz tworzenia interfejsów (Sketch, Adobe XD),
  • Portfolio,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność przeprowadzania badań z użytkownikami,
  • Otwartość, kreatywność, pomysłowość i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Śledzenie trendów w zakresie projektowania interakcji oraz interfejsów,
  • Umiejętność prezentacji oraz argumentacji decyzji projektowych,
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z interesariuszami,

Co oferujemy?

CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ. Jest ważny również dla nas. Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy ok. 8 sekcji sportowych (piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy). Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA. Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA. Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.