#atenasopot #pracaatena #pracasopot

Architekt Systemowy

Radosław Leczkowski
Starszy Architekt Systemowy

Michał Czyżykowski
Starszy Tester Oprogramowania

Piotr Karpiński
Dyrektor Biura Systemów Finansowych i Ubezpieczeń Życiowych

Jarosław Fostacz

Monika Kalisz

Pavel Udodov
Projektant-Programista

Wynik badania zaangażowania AudIT
zrealizowanego przez ComputerWorld

Nasze technologie

Specjaliści poszukiwani zawsze i wszędzie

SopotOlsztyn

Nie znalazłeś interesującej
Cię oferty pracy?

Prześlij nam CV!

Program poleceń

Zarekomenduj swojego znajomego
do pracy w Atenie i zgarnij nagrodę!

Poleć!

Praktyki

Wynagrodzenie

Doceniamy Twoją pracę. Za wykonane zadania otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1600 zł netto miesięcznie.

Realne zadania

Nauczymy Cię standardów. Weźmiesz udział w dużych biznesowych projektach.

Wsparcie mentora

Nie będziesz sam. Otrzymasz wsparcie eksperta, który wprowadzi Cię w zadania oraz będzie służył doświadczeniem i radą.

Elastyczność czasowa

Jesteśmy elastyczni. W trakcie roku akademickiego dopasujemy się do Twojego planu zajęć.

Perspektywa na stałe

Możesz z nami zostać na dłużej. Jeśli odkryjesz swoje talenty i zakończysz praktyki, zaproponujemy Ci umowę o pracę.

OferujeMY:
praca w przyjaznych warunkach i jeszcze więcej

UMYSŁ
Umysł
Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu.
CIAŁO
Ciało
Uwielbiamy sport. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich. Oferujemy indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.
RELACJE
Realcje
Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.
ROZWÓJ
Rozwój
Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

Co nowego?
Aktualności i wydarzenia

Spotkaj się z nami! 38.spotkanie TrojQA
29/11/2018, Marketing

Grudniowe spotkanie TrojQA. Zabierzcie dobry humor i koleżankę/kolegę 🙂

Zobacz więcej
Meetup społeczności testerskiej w Atenie!
28/11/2018, Marketing

6 listopada odbył się pierwszy meetup dla ateńskiej społeczności testerskiej!

Spotkaj się z nami! CodeSkill #17
13/11/2018, Marketing

Warsztaty dla programistów
CodeSkill to pasja, kreatywność i dzielenie się wiedzą. To spotkania dla tych, którzy napisali już niejeden kod i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki

Kierownik Zespołu Testerów

W środowisku testerskim pracuję od 10 lat. Z mojej perspektywy to specjalizacja bardzo dynamiczna, wymagająca dużej otwartości, zrozumienia biznesowych potrzeb oraz zamiłowania do technologii. Pracując w zespole staram się, abyśmy szeroko patrzyli na zagadnienie jakości, nie tracąc z horyzontu celu, jakim jest wytworzenie dobrego produktu. Lubię ludzi nastawionych na rozwój, w których drzemie swego rodzaju „odwaga projektowa”. Uważam, że w pracy testera to bardzo ważne umiejętności. Zapraszam do współpracy specjalistów, którzy nie boją się wyzwań, którzy widzą swoją rolę w całości procesu wytwarzania oprogramowania.

Nasi partnerzy

rekrutujeMY:
w trzech prostych krokach

Porozmawiamy o Twojej motywacji
i sprawdzimy umiejętności merytoryczne
Poznasz specjalistów Ateny, a my sprawdzimy
Twoje umiejętności w Codility
Jeżeli jesteś naprawdę dobry i spodoba
Ci się perspektywa pracy z nami, zaproponujemy
Ci współpracę
  • Atena Usługi Informatyczne
    i Finansowe S.A.

    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot
    tel.: + 48 58 768 07 00