Poleć znajomego

Konsultant SAP FI

Podaj nam swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Otrzymasz od nas wiadomość z ofertą pracy. Ty przekażesz ją znajomemu, który Twoim zdaniem idealnie nadaje się na to stanowisko! Zanim to zrobisz, zapoznaj się proszę z REGULAMINEM programu polecania osób do pracy w naszej firmie.

Kogo szukamy

Dołącz do nasPracuj w Atenie

Miejsce pracy: Sopot

Zadania i obowiązki:

  • Analiza i Modelowanie Procesów Biznesowych,
  • Zbieranie i definiowanie wymagań,
  • Udział w tworzeniu Koncepcji Biznesowej,
  • Projektowanie rozwiązań systemowych oraz konfiguracja systemu,
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej,
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych wdrażanych funkcjonalności oraz testów akceptacji z udziałem klienta,
  • Koordynacja testów integracji,
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz instrukcji użytkownika,
  • Wsparcie w procesie produkcji nadzorowanej,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • Organizacja end-to-end implementacji i wdrażania drobnych zmian,
  • Udział w projektach oraz w pracach utrzymaniowych i diagnostycznych w systemach produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z klientem.

Wymagania:

  • Znajomość procesów biznesowych w obszarach rozliczeń w branży ubezpieczeniowej,
  • Podstawy rachunkowości i księgowości,
  • Znajomość systemu SAP FI,
  • Znajomość składni SQL,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAP – min 2lata,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Podstawy ABAP,
  • SAP FS-CD,
  • SAP TRM,
  • Znajomość języka niemieckiego.

Cechy i predyspozycje kandydata:

  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania informacji,
  • Samodzielność, sumienność, punktualność, pracowitość, otwartość na zmiany, gotowość do wyzwań.

Na co możesz liczyć?

CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ. Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA. Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA. Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.

Co oferujemy?

CZAS
Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ
Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT
Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: (piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy). Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA
Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA
Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA
Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie. Dodatkowo jako pracownik Ateny będziesz mógł korzystać z naszego mieszkania służbowego w Sopocie.

  • Atena Usługi Informatyczne
    i Finansowe S.A.

    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot
    tel.: + 48 58 768 07 00