Kontakt


Emilia Urich
Dyrektor Personalny
emilia.urich@atena.pl

Agnieszka Dawicka
HR Business Partner
agnieszka.dawicka@atena.pl

Marta Kacprzak
HR Business Partner
marta.kacprzak@atena.pl

Damian Kordyla
Starszy Specjalista ds. Rozwoju
damian.kordyla@atena.pl

Paulina Korotkiewicz
Konsultant ds. Rekrutacji i Pozyskiwania Talentów IT
paulina.korotkiewicz@atena.pl

Magdalena Lidzbarska
Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
magdalena.lidzbarska@atena.pl

Anna Ronkiewicz
HR Business Partner
anna.ronkiewicz@atena.pl

Dominika Wojtasik
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
dominika.wojtasik@atena.pl

Aleksandra Pilipiec
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej i Pozyskiwania Talentów
aleksandra.pilipiec@atena.pl

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

ul. Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot
tel.: +48587680700

Zobacz nasz blog technologiczny

blog.atena.pl

Zobacz serwis Atena

atena.pl
  • Atena Usługi Informatyczne
    i Finansowe S.A.

    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot
    tel.: + 48 58 768 07 00
    Atena © 2018