Poleć znajomego

Młodszy Programista

Podaj nam swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Otrzymasz od nas wiadomość z ofertą pracy. Ty przekażesz ją znajomemu, który Twoim zdaniem idealnie nadaje się na to stanowisko! Zanim to zrobisz, zapoznaj się proszę z REGULAMINEM programu polecania osób do pracy w naszej firmie.

Kogo szukamy

Dołącz do nasPracuj w Atenie

Lokalizacja: Sopot

Na czym będą polegały Twoje zadania?

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań programistycznych w aplikacjach i systemach zarządzanymi przez Biuro Zarządzania Projektami (w tym SharePoint, Project Server, JIRA).

Główne zadania to:

  • prace programistyczne w systemie SharePoint, Project Server, JIRA wg przekazanych założeń,
  • raporty z ww. narzędzi wg przekazanych założeń.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomości C#, Java, platformy .net, T-SQL,
  • znajomości platformy SharePoint (2007/2010/2013),
  • dobrej znajomości narzędzi MS Office (szczególnie Excela),
  • odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość platformy Microsoft Project Server (2010/2013/2016),
  • znajomość SQL Server Reporting Services i SQL Server Analysis Services,
  • wiedza z zakresu ALM w Visual Studio,
  • znajomość aplikacji Microsoft Office InfoPath,
  • umiejętność projektowania raportów bazodanowych,
  • wiedza z zakresu programowania dodatków do produktów firmy Atlassian (JIRA, Confluence) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

CZAS
Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ
Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT
Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: (piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy). Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA
Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA
Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA
Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie. Dodatkowo jako pracownik Ateny będziesz mógł korzystać z naszego mieszkania służbowego w Sopocie.

  • Atena Usługi Informatyczne
    i Finansowe S.A.

    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot
    tel.: + 48 58 768 07 00