Poleć znajomego

SAFe Maestro!

Podaj nam swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Otrzymasz od nas wiadomość z ofertą pracy. Ty przekażesz ją znajomemu, który Twoim zdaniem idealnie nadaje się na to stanowisko! Zanim to zrobisz, zapoznaj się proszę z REGULAMINEM programu polecania osób do pracy w naszej firmie.

Kogo szukamy

Dołącz do nasPracuj w Atenie

SAFe Maestro!

Lokalizacja: Sopot
Poleć znajomego

Kim dla nas jest SAFe Maestro?

To połączenie roli Change Agenta i Agile Coacha. To osoba, która pasjonuje się Agilem i chce mieć wpływ na kształt rozwoju organizacji. Która wierzy, że zmiany mają sens i wnoszą nową jakość. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To ekspert, który zna dobre praktyki bo brał udział w transformacji organizacji do metodologii zwinnych. Posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu SAFe poświadczoną certyfikatami, a przy okazji ma doświadczenie w roli Agile Coacha SAFe. Jednak najważniejsza cecha, której szukamy u naszego SAFe Maestro to umiejętność zarażania ludzi entuzjazmem!

Być może opisaliśmy właśnie Ciebie! Jeśli tak to zapraszamy do naszego zespołu, gdzie będziesz brał/a udział w:

 • budowaniu koncepcji transformacji Ateny do zwinnych metod realizacji przedsięwzięć (SAFe) oraz wdrożenia tej zmiany w organizacji we współpracy z Zarządem,
 • przeprowadzaniu konkretnych przedsięwzięć w roli Release Train Engineer we współpracy z dyrektorami poszczególnych jednostek organizacyjnych,
 • stworzeniu zespołu LACE.

Aplikuj jeszcze dziś!

Co oferujemy?

CZAS
Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

ROZWÓJ
Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

SPORT
Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: (piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy). Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

RODZINA
Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

EKIPA
Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

OPIEKA
Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie. Dodatkowo jako pracownik Ateny będziesz mógł korzystać z naszego mieszkania służbowego w Sopocie.

Aplikuj
 • Atena Usługi Informatyczne
  i Finansowe S.A.

  ul. Rzemieślnicza 33
  81-855 Sopot
  tel.: + 48 58 768 07 00
  Atena © 2018